Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

XP Yeni Bir Macera

XP dedektör son yıllarda yaptığı çalışmalarla sektörde ciddi teknolojik atılımlar sergiliyor, ve tüm modellerine gerçek yenilikler

XP dedektör son yıllarda yaptığı çalışmalarla sektörde ciddi teknolojik atılımlar sergiliyor, ve tüm modellerine gerçek yenilikler ekleyerek farkını ortaya koymuş firmadır.

XP firmasının öne çıkan modelleri arasında gold maxx power, gmaxx ıı ve xp deus bulunmaktadır, özellikle deus daha derinlere inmenizi sağlayan modeldir. kullananlardan aldığımız bilgiler ve cihazın dünya pazarındaki yansıması oldukça başarılı görünüyor.

Xp yeni model üretmek yerine cihazlara formak atarak yani güncelleyerek sizi yeni modele taşıyor. buda her çıkan yeni modele para vermektense güncelleme ile geçişinizi sağlıyor. bu güncelleme esnasında sadece başlık alıp yeni modele geçiş yapıyorsunuz.

Üstün metal ayrım kabiliyeti, Hassasiyet, Zemin Dengesi, 5 Çoklu Ses + Pitch + Tam Tonlar, 4 Frekans (4 kHz, 8 kHz, 12 kHz, 18 kHz) 10 fabrika programı + kaydedebileceğiniz 8 kullanıcı programı ve Ses seviyesi kontrolü vb. yenilikler içeren xp firması ayrıca  ilk kablosuz cihazları üretmiş, teleskopik s şekilli sapları ile daha hafif kullanıcıyı en az yoran dedektördür.

Cihaz SARL XPLORER Şirketi aittir, Genel Merkez Mervilla – Fransa.

XP Resmi Sitesi

XP Distribütörleri Giriş

Türkiye Distribütörü Depar Dedektör

Cihazı orijinal olarak alabileceğiniz adres: http://www.depardedektor.com/define-altin-ve-tek-para-dedektorleri-kategorisi-xp-urunleri.html

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.