Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Tılsımlı Yılan İşaretleri

Tılsımlı Yılan İşaretleri; Çelişkilerin hayvanı yılan, aynı zamanda da iyi bir koruyucu. Birçoğumuzun korktuğu, adının geçmesinin bile insanları ürperttiği yılan , Çağlar boyunca önemli bir tılsım simgesi ve işareti olarak kullanılmıştır. Yılan şeklinde dolanmış yüzükler, yılan figürlü bilezikler ve kolyeler altınla birleşerek takı dünyasında önemli bir yer kaplamışlar-tır. Bir diğeri-de bölgesel tılsımlardır. kayalara yontularak yapılmış yılan işaretleri, birbirine sarılmış yılanlar yine tılsımın önemli habercilerindendir.

Yılanlı tılsımların hastalıklara karşı çok kuvvetli bir tesiri vardır. Yılanı ölümsüzlük sembolü olarak da gören toplumlar vardır. Bugün Tıp dünyası bile bilinen bu ölümsüzlük yakıştırmasından dolayı yılanı amblem olarak seçmiştir. bulduğunuz yılanlı objeler yada işaretlere dikkat etmeniz için hazırlanmış konudur.

Kabartma yılan

Yılan Tılsımının Çözümü:

Yılanın malını almak öyle kolay değildir işinin ehli ciddi hocalardan destek almanız bizim tavsiyemizdir, eğer hoca desteğiniz yoksa itikadını yüksek tutup sürekli ayetler okuyarak çalışma yapmanız önerilmektedir. Okunacak ayetlerin başında Ayet-el Kür-si, Fatiha, İhlas, Felak ve Nas sürelerini gelir bildiğiniz başka ayetler varsa onlarıda okuyun.

Bunun dışında safsata çözüm yöntemleri ile tılsımı çözme yolları aramayın, özellikle bu yollarda egosunu tatmin etmek isteyen bir yığın çakma hocalar var bunlarla iş birliği içine girip yeşil sedirler oluşturma, 5 köşeli yıldızlar yapma gibi tılsımın çözüleceğini sanarak 7 büyük günahtan birini işlemiş oluruz. Biz defineciler öncelikle mantığınızı bilimsel gerçekler üzerine inşa etmeliyiz.

çöreklenmiş yılan, Tılsımlı Yılan İşaretleri

Yılanlar içerisinde malının en kolay alınacak olan öpüşen yılandır, yer olarak 2-3 metre çevresinde girişi olup  çok zorlu bir çalışma gerektirir yerin belli olmasına rağmen meblağa ulaşmak oldukça zordur.  yılan tılsımına çarpılıp aylarca hoca hoca gezen defineci arkadaşlarımız var,  bu yılanda tılsım varmıdır diye çelişkide kalmanıza gerek yok her yılan kesin ve net tılsım vardır.  

M.Ö. 400 yılına ait tüm yılanlar tılsımların en güçlüsü olup, M.S. 400 de  en güçlü tılsım haç işareti 2. sırada yine yılan işaretidir. Bulduğunuz her yılanın yanında mutlaka su vardır, en çok  akar dere şekliden görünen bu sular bazen pınar, çeşme şeklinde görünür.

yılan ve kaplumbağa

Yılan tılsım çeşidi 3 harflilerin sonradan sahiplenmesi değil askerin nöbet bekler gibi meblağ başında nöbet tutmasıdır, bunu eski din adamları veya büyücüler kan akıtarak yaparlar bu tılsım zamanın sonuna kadar devam eder. sizin yapmanız gereken aklın ve mantığın kabul ettiği çözüm yöntemidir safsata hocalardan destek almayın, ya işin ehli hoca olacak yada iradenize sahip olup çalışmanıza devam edeceksiniz.

 Tılsımlı Yılan İşaretleri; Arkadaşlarınıza Dikkat

Çalışma  yaptığınız kadro içerisinde itikadı zayıf eleman varsa  işte bu tılsımın musallat olacağı kişidir, çocuk ağlamalarını, yer sallanmalarını, değişik uğultuları hep bu adam görür, duyar tüm ekibin dengesini alt üst eder. iş kazaları artar doğru düşünce yapınızı kaybeder meblağa doğru giderken bir anda yön değiştirir meblağdan uzaklaşırsınız.

Bu şekilde günler geçerken kazı iştahınızı kaybedip bölgeyi terk edersiniz. Bu şekilde köstebek yuvasına çevrilmiş kazı bölgesine kimse rağbet göstermez, ne arayacağını nerede arayacağını bilmediği için ilgisini çekmez  yer öyle kalır sonuç tılsım galip çıkar. Tılsım Çözümü Giriş

Kesinlikle gece çalışma yapmanızı tavsiye etmiyoruz. zaten bu yazılanların çoğu alıntı bilgilerdir. doğruluğu tartışılır. vakit geçirmek için okuyun.

yılan kafası
Tılsımlı Yılan İşaretleri
Yorumlar

  1. Salih dedi ki:

    Abi senin o dediğin yer nerde bu tılsım

  2. Salih dedi ki:

    Ve yılan tehlıkedir abi