Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Ustalardan M ve Ters K Çözümü

Ustalardan M ve Ters K Çözümü

M ve ters K kaya üzerine oyma halinde sol üst kısmında ise ufak oyuk çözümü.

Toplamda vurgu 7 rakamına delalet eder. Burada 7 altına işaret eder. Murç yönüde buna farklı boyut vermekle birlikte ana mevzuyu değiştirmez. sırtını işarete verdiğinde Yönün güney ise su dere ve çeşme yatağıda burada var olması lazım gelir. Hem mahzen odayı göstermekte hemde kapalı olan yığma altı oda vurgusu vardır. Çevre iyi etüt edilmelidir. Eğer iki adet yığıntı tepe var ise büyük olanın küçüğe doğru olan eteği önem arz eder.

Diğer Görüş: 22 sayımız var bunu ikiye bölmüş ? biri kıble diğer metraj olabilir. Çevre hakkında daha fazla foto ve bilgi gerekli.

Bir görüş daha

M daha aşağıda
K daha yukarıda

Her ikisindede birer adet V var. Her ikisininde birer sayısalı var. Adamlar mecerayı seviyorlar  görüşüne tecrübe zenginliği katması dileğiyle…

Diğer Usta: Mezar der ve iki tepe der. Yalnız önceliğin işaretli kayanın dibi olmalı, kanalları takip edebilirsin. Selametle kal.

Diğer Tecrübe:

>l yaninda da M – Ters K değil bence. Sağa yon veren bir ok ve Duracağın yeri belirten bir kesi. M olarak okuduğun da tünel. Yüzün bu yazıya döndüğünde ” l ” kadar adımda, katlarda olabilir, tünel girişinden hedefe. Özellikle sağ tarafı 60 metreye kadar araştırınız.

Diğer görüş:

K ve M toplam 7 eder. Şifren 7’de. K’nin kolları hizasında tarama gerçekleştir.

Başka bir tecrübe

Antik yunandan etkilendiyse yön olarak

1 – k. doğu
2- k. batı der

Daha yakın dönem ise

1- k. doğu
2. g. doğu der

Bu arada bu harfler hangi yöne doğru bakmaktadır? kuzey güney gibi…

Başka tecrübe: M harfi minerva baykuş der

M harfi minerva baykuş der, baykuş anlamı gizli karanlık demektir yani bir mahzen der K harfi değil v harfinin çelti atılmış hali; yani kısaca iki derenin birleştiği yerde bir mahzenden bahseder bu benim yorumum arkadaşlar daha iyisini bilir mübarek.

Diğer:

İlk harf K değil T harfinin eski yazılış şeklidir.

Ortada ufak bir P harfimiz var .Karşılığı R harfidir.

P harfinden sonra I harfimiz var.

Son harf M değil Σ harfinin gizlenmiş halidir. Karşılığı S harfidir.

4 harf bize TPIΣ ( Trıs ) kelimesini verir.Anlamı yunanca 3 demektir.

3 orada ne ifade eder onuda konuya hakim ustalar değerlendirmeye alabilirler. P harfinin altında çok net olmasada ? işareti var.

Diğer:

Selamünaleyküm sevgili kardeşim. Sevgili ustalarımız Allah razı olsun hepsi bir yorum katmışlar . Bence hepsinin fikirlerine kulak ver derim . Bir ilavede ben yapmak ister Bu harflere bakar iken aradığımız şeyin zaten orada olduğunu fark ettim. Buradaki en büyük zirve kardeşim. Tam zirvenin orada bir Girişin var orada çökmüş gibi kayalar olacak giriş oradan Bu işaretten o kayalar zirvede görünüyor olmalı

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.