Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Cin Musallatı, Gerçek Yaşanmış Hikaye

Cin Musallatı, Gerçek Yaşanmış Hikaye

Bu konuda yazdıklarım bizzat tarafımca yaşanmış gerçeklerdir. Bir gün İstanbul’dan Gemici olan 2 arkadaşım ziyaretime geldiler ve 2 gün kamp yapalım dediler. Bende okey dedim ve hazırladık malzemelerimizi ve bi otomatik 8 li tüfek aldık çıktık ormana. Burada belen diye adlandırılan yerde konakladık. İlk gün hava kararmasına yakın tahmini 20 dakika varken çay yapmaya karar verdik. Çay yapmak için en yakın dereden suyumuzu da doldurduk açtık çadırları kurduk. Yemekti vs. vs. uzatmayayım Ali adlı arkadaşım bize yaklaşık 30 metre uzakta bir adam ve yanında 2 tane çocuk olduğunu söyledi. Kendisi gördüğünü ama bizim bir türlü göremediğimiz belli olduğu için boş ver dedik.

Gördüğü Adamları Çağırmaya Gitti

Aradan 3 dakika geçmeden adamı tekrar gördüğünü ve arkasında 2 tane çocuk olduğunu söyledi. Yanımdaki diğer arkadaşım adı murat madem öyle gel buyur et dedi. O esnada da ızgara yapıyorduk gördüğün kişilerin belki karnı acıkmıştır yemek yeriz beraber dedi, “dalga geçercesine Hunharca gülüyordu.” Daha sonra tamam o zaman gidip çağırayım dedi ve gitti. Gözümüzün önündeki adam 10 metre yürüdükten sonra düştü ve direkt bayıldı. En son olarak bizde koşarak yanına gittiğimizde burnu kanamıştı ve gözleri bembeyazdı. Yanı gözbebekleri sanki arkaya dönmüş gibiydi kendisine gelmesi için o 2 dakika da her şeyi yaptık yıkadık yüzünü falan kendisine geldi.

Daha sonra kalp atışının haddinden fazla attığını fark ettik. Belliki korkmuştu ama dümdüz bir alandı sadece 2 3 tane yaşlı ağaç vardı. Neyse biz bunu kurduğumuz çadırın içine koyduk yatırdık biraz kendi kendine bırakalım dedik. Ve çadırın dışında oturduk ama gözümüz ve kulağımızda ondaydı. Çok abuk sabuk şeyler söylüyordu. Ve söylediği kelimeleri ben bugüne kadar hiç bir yerde hiç bir şekilde duymadım. Arapça bir kelime bile değildi biz yine oralı olmadık, olduğumuz yerde telefon çekmiyordu. 3 Km aşağımızda köy vardı artık bu kamp olayını bitirip bi an önce oradan gitmek istiyorduk.

Neyse çadırları toplayalım dönelim dedim Ali yanı rahatsızlanan arkadaş buradan gidemeyiz gibi şeyler söyledi. Bende gideriz gideriz dedim en son olarak çadırları her şeyi topladım biraz soğuk kanlı olduğum için her şeyi boş verdim. Ve arkadaşımın ayaklarının tutmadığını buz gibi olduğunu fark ettim. Kısacası geçici felç yaşıyordu. Gıdıkladık çatal batırıyorduk hiç bir tepki yoktu. Yaşamış olduğu o korku ona geçici şok olarak dönüş yapmıştı. En son bende artık alırım seni sırtıma aşağıdaki köye kadar yürürüz dedim. Yok sen köye git bize taksi bul falan denilince bende yapacak bir şey yok diyerek köye kadar indim.

Köy Bomboştu

Buradan sonrasına keşke inanmasam da yazmasaydım ama bu gerçek bir olay. Geçtiğimiz köyde camii önünde bile en az 20 kişi oturuyordu, sohbet ediyorlardı; hatta bir teyze bize koy ekmeği vermişti, acıkırsanız yersiniz diye. Ama ben köye girdiğim o anda köyde hiç kimse yoktu. Pencereler acıktı ve televizyondan gelen sesleri bile duyabiliyordum. Son olarak camii ye kadar gideyim dedim belki orda imamı falan bulurum diye ama yoktu. Lojmanına gittim ordada yok. Kısacası köy sanki bir anda terkedilmiş gibiydi. Ama gerçekten hiç kimse hatta kopekler bile yok olmuş gibiydi.

En son olarak köyden geri dönüşe geçtim ve çok korkmuştum, soluk soluğa kaldığım bir noktada dinlenmek için oturdum ve bir anda bayıldığımı anladım. Ayıldığımda ali ve murat yanıma ulaşmışlardı. Ali yani bacakları felç geçiren arkadaşın kendine geldiğini gördüm ve sevindim. Ama aynı korkuyu hemen hemen bende yaşadım. En son olarak aklıma ne geldiyse felak nas ne varsa okudum hemde seri makinalı tüfek gibi. Ama velakin faydası olmamıştı şok halen üzerimdeydi üstelik arkadaşlarımda yanımdaydı.

Yaşlı Amcalar Bize Saldırdı

Neyse kalktık ve köyün içinden geçerek şehre kadar yürümeye karar verdik. Köyün içini geçtik 100 metre sonra bi anda 2 tane yaşlı başlı adam vardı. Daha önce köyde gördüğümüz bize gelin cay için çocuklar sonra gidersiniz diyen insanlar. Ellerinde Nacak yanı baltayla üzerimize koşturmaya başladılar. Sizin burada ne işiniz var gibilerinden, bizde yalan yok kaçtık. En son öyle yada böyle şehre geldik daha sonra arkadaşlarım olan ali – Murat memleketlerine döndüler. Murat Ankara’ya, Ali İstanbul’a ve aradan 7 gün sonra acı haber geldi, Ali evde kendisini asmıştı.. Tam cenazesine gidiyordum diğer kötü haber Muratta kendisini asmıştı. Hayatımda beklide yaşadığım en kötü anların bedeli buydu. Ne olduda kendilerini bomboş bir odaya astılar. Düşündüm ama işin içinden çıkamadım sonra anneleri ve babalarıyla konuştum.

Alinin annesi: oğlum ali o kamptan geldi geleli odaya kendisini kapattı ve sürekli “….” diye bir şeyler mırıldanıp durdu yeme içme yoktu. Bakkala gidip un alıyordu evde su ile karıştırıp kendisi ekmek yapıyor, sadece onu yiyordu. Doktora da getirdik anlayamadık bi anda kendisini astığını gördük…

Murat’ın annesi: Murat ‘….’ diye bir şeyler mırıldandı durdu. Kendisini asmadan bir gün önce seni çok sayıkladı ama biz sana ulaşamadık. Sonradan onun cep telefonundan numaranı bulduk öylelikle sana haber verdik..

Şerh, Şıh, Evliya Her yere Gittim

Sonuç: Bu olay 1998 yılında Haziran 14 de yaşandı. O günden sonra nerdeyse kendisini evliya ilan eden şeyh gibi gören nice insanlar tanıdım. Hepsine kendime baktırmaya gittiğim. Bir sürü il ilce vilayet koy kasaba her yere gittim. Ama hiç bir sonuca ulaşamadım. Ama çok güzel 3 kâğıtçılar dolandırıcılar tanıdım. Peki ne oldu cevapları nelerdi hepsi sırra kadem bastı.

Gittiğim hocalardan aldığım cevaplar ise:

 • Sende çok güçlü bir şey var…
 • Sendeki cin çok zayıf onu güçlendirelim ve yakalım.
 • Sendeki korku cin değil.
 • Sende hiç bir şey yok gibi 100 lerce şeyler duydum.

Bu youtube de o çok önemli kişi olarak gördüğünüz insanların bile birer aciz olduğunu unutmayın. Ve Cinleri bedenden çıkartabilen Ehli insanlar dünyada 3 kişidir. Bunun 1 tanesi Türkiye’de diğer 2 tanesi Mısır da yaşıyor. Mısırda yaşayan 2 kişi bayan, biri 56 yaşında diğeri yani en büyük hüddamcı 80 yaşında. Ve şunu da unutmayın. Cinler tabiki vardır. Ama bu işler hacı hocalarla olacak işler değil

 1. Bu işleri yapan kişiler asla para alamaz bu işin ticaretini yapamaz.
 2. Bu işi yapan kişiler asla ama asla hastanın evinde su bile içemez. Çünkü ona yasaktır hak etmediği bir şeyi yemek içmek ..

Durum bundan ibarettir eğer bir daha bir bakımcıya gidiyor olursanız 5 tl lik leblebi alın bakımcıya sorun bunun içinde kaç leblebi var ? eğer bilirse itimat edebilirsiniz :)

Dipnot: Ali ve Murat isimleri takma isimdir gerçek isimleri ve kimlikleri hiç bir şekilde yazılmamıştır..

Yorumlar

 1. MendereS dedi ki:

  Kristof34 yazdı: Cin yakma olayı gerçektir. Bunu yapabilen ehil kişiler sayamayacağın kadar çoktur. Bu varlıkları gözünüzde çok büyütmeyin unutmayınki yaratılmışların en üstünü insandır. İnsan her zaman onlara karşı zafer kazanır. Ben öyle yerlere girdim ki birçok kişinin bazı musallat olaylarına karıştığı mevkilerde cirit attım. Bedenim temiz dilim de duam. Müminin en büyük silahıdır dua.
  .
  Piyasada evet çok hacı hoca var lakin siz siz olun pire için yorgan yakmayın. 5 liralık leblebi alıp hocaya kactane var diye sorduğunuzda hoca o soruya doğru cevap veriyorsa o hoca benim için hoca değil cincidir. Hüddam ilmi nedir bilirmisin? İki ucu keskin kılıca benzer. Bahsettiğin hoca leblebiyi biliyorsa inan eskiden çok cevizde kırmıştır o. Anlattığın hikâye musallat olayı benzeri ve örnekleri çoktur. Bilmeden de olsa bir rahatsızlık vermişsiniz onlara. Nı tekim sizde de musallat durumu olsaydı sizinde akıbetiniz aynı olacaktı. Arkadaşlarının bu duruma gelmelerinin bir kaç nedenini yyazayım sana; (her ne kadar sen özet geçsende)
  .
  * o mahalde arkadaşın sizden ayrılıp bir yere necis(idrar) yaparken onlardan birine değmesi.

  * o gece alkol aldınız şişe fırlatma veya alkol dökme suretiyle herhangi birisine temas ettiniz.

  * bilmeyerek bastığınız yerde kül vardı ve siz de abdest yoktu.

  * yaşam alanlarına müdahale ettiniz sizden rahatsız oldular.
  .
  Arkadaşlarına musallat olanlar ifrit sınıfından olmasaydı onlar ölmezdi belkide. Sizde yatıp kalkıp dua edin yiyecek ekmeğiniz varmış verilmiş sadakaniz varmış.
  .
  * bu arada dip not düseyim sana ; ateş ile cin yakma olayı gerçek bir uygulamadır. Tıpkı topraktan yaratılmış insan oğlunun kafasına toprak ile vurarak canını yakabildiğin gibi.

 2. MendereS dedi ki:

  Kristof34 Değerli Yorumunuz için Gerçekten çok teşekkür ederim ama şunu özellikle yazmak istiyorum..
  .
  Bu konu hakkında çok geniş araştırma ve kendimce bilgiye sahibim Küle basmak çiş yapmak abdesti yokmuş gibi şeyler.. bunlar bana göre tamamen bir uydurma eski zamana binayen.. neden diyecekseniz…
  .
  Kur’an-ı Kerim, Peygamber Efendimize Cebrail adlı melek aracılığı ile indirilmiştir. İlk vahiy geldiği zaman Peygamberimiz (s.a.s.) 40 yaşında idi. peygamberimize vahiy yoluyla gelmiştir. Vahiy: Allah tarafından doğrudan doğruya veya elçi vasıtasıyla Peygamberlere bildirilen ve kesinlik ifade eden bilgidir. Vahyin çeşitleri vardır. Allah bu vahiy yollarından biri ile sözünü peygamberlerine duyurmuştur. Daha öncesine gidelim ?…
  .
  Başlayalım. Kur’an-ı Kerim` inmeden önce en fazla 80 90 yıl öncesi yada 200 yıl öncesini hiç kimsenin tahmin bile edebilme olasılığı yoktur ? Peki o zamanlarda bu tür büyüler tılsımlar yapıldığında en fazla 2 gün içinde tuttuğunu bileniniz varmı ? yok
  .
  Hadi bunuda bir tarafa bırakalım siz diyorsunuz kendinizce Hüddam ın ne olduğunu daha Türkiye’yi bırakın 2015 yılındaki bugüne kadar yetişmiş yetiştirilmiş hiç bir hoca bunu bilmiyor bilemiyor ve anca diyeceği şu oluyor kitaplardan okuduğum kadarı ile hüddam şunu bunu yapmak gerektiren şeyler gibi sallamasyon devam etmek de üstlerine yok.
  .
  Bunuda geçtim… Adamın tekine cin musallat oluyor benimkisi çok güçlü alınamıyor.. diğerine başka cin musallat oluyor kafir oluyor Hristiyan oluyor.. çok iç acıcı geliyor insanı cezbediyor size göre ama durum böyle değil ben burada sorsam bir cin nasıl Müslüman olarak geliyor diye bana Net cevap verebılecek kişiler varmıdır bilemem ama yine de ben size yazayım.. eski hüddam yapan kişiler zamanında cinler ve cinnia lara çeşitli işler yaptırılırdı koruma gözleme gözletme ve uyutmama gibi bu hüddam ın ılk 10 basamağından sadece 1.ci basamağı idi bunu yapmak için öncelikle bir kuyu yada toprak altında inşa edilen oda gibi yerlerde çağrı yapılırdı peki cağrısı nasıldı ? Kur’an-ı Kerim daha inmemişti ama ??? ** *** ** ******* diye çağrı yapılırdı ve eğitime başlanırdı önce göze gelmesi sonra konuşması ve daha sonra onu elde tutmak için gerekenlerin yapılması yanı konu böyle uzar gider.. kısa ve öz olarak şunu sizlere yazayım tanıdığım kişiye kendimi bıle feda edebilirim sizin ofilm sahnelerinde gormus oldugunuz nesnelerı titretmek sallamak bu nedir ki adam evı sallıyor evi onun icin derin araştırmak her şeyden önce çok iyidir..
  .
  Dipnot: Cinler Yakılamaz yakamazsınız hiç bir hoca bunu yapamaz ama hapis edebilir. bunu bizzat hüddamcı kişiden öğrendim Saygılar ve sevgılerle her türlü eleştiri ve yoruma açığım

 3. MendereS dedi ki:

  Kristof34 yazdı: Eleştiri tabiki olur. Sonuçta edindiğiniz bilginin çokluğu önemli değil önemli olan doğruluğudur. Güzel konulara değinmişsin. Cinler Türkçe İngilizce Fransızca İtalyanca vs.vs her dilde konuşabilir hatta bilirsin ki davetlerde hangi dil ile çağırırsan sana o dil ile cevap verir. Cinler yerlerine ve görevlerine göre faklı tebaalara ve aşiretlere sahiptir. Bunlar taife taifedir ve bu özellikleri aynı biz insanlardaki aşiretler ile bire bir aynı özellikleri taşır. Her taifenin başında bir baş cinni bulunur. Buna kimisi kabile reisi kimisi cin padişahı vs diye isim verir.
  .
  Şimdi sana cinci ve hoca arasındaki farkı ayan beyan anlatayım. Cinci hocalar mühürlenirler bu mühürlenme olayı kötü amaçlı muska vefk vs. İşlerle uğraştığı için melekut alemindeki meleklerin cinci üzerine lanet okumaları yüzünden olur. Çünkü o artık günahkar dır Allahlın yasakladığı ve kendisine şirk gördüğü şeylerle meşgul olmuştur. Cinni’nin musallatina uğramış birisini götürdüklerinde kendi cinleri ile ya o harbi kazanıp hastasını iyi edecek yada kaba tabir ile korkutma yolunu seçerek sende en tehlikeli cinlerden var bu beni aşar deyip başından savacaktir ki unutma alemler içinde ki en tehlikeli varlık insandır. Böyle bir hastayı cami hocasına götursen ohoooo kelin ilacı yok ki başına sürsun. Eeee ne yapacaksın geldikleri gibi giderler deyip bekleyeceksin ki aklını alsınlar.
  .
  Güzel kardeşim insan ne kadar okursa okusun hep biraz cahildir bilirmisin? Çünkü inandığın şey okudugun şey yaşadığın tecrübe ettiğin şey değil. İlmi vakıf olan bir hoca sana bende hüddam var benim emrimdeki hadimler şöyle böyle demez diyemez dediği anda arasındaki akit bozulur. İlme vakıf bir hoca show da yapmaz alır hastasını karşısına odayı terkettirir hastasiyla baş başa kalır. Musallat olan taife reisi çağırılır ve kabilesine bağlı cinniyi alıp götürmesini söyler kabile reisi ile yapılan görüşme neticesinde cinni genelde götürülür sizin hapis dediginiz olay budur. Çünkü o konuşma karşılıklı kibirlenme ile geçer. Hoca alıp götürmez sen yakacağım der. O ise yakarsan tüm kabilemi başına sararım der hoca ise ozaman tüm kabileni yakarım der ve sonuçta %90 cinni gider çünkü inan bırak tek bir cini kabileyi yok eden hocalar vardır.

 4. MendereS dedi ki:

  Çok doğru ama ben yine bir kaç şey eklemek istiyorum.. örnek olarak:.. şu anda insanlar Muska taşıyor kendilerine iyi geldiğini yada onları koruduğunu düşünerek Kur’an-ı Kerim den Farklı farklı ayetleri almak sonra bir mürekkep yada farklı şekillere bürüyerek farklı yorumlar halinde yazmak ? ve bunu muska haline getirip boynuna takıp gezmek dolaşmak vs neden kos koca Kur’an-ı Kerim`i boyununa takmıyor bu insanlar da tutup içinden 10 larca ayeti dua yı söküp 1 kağıda beze deriye şuna buna yazıp boyuna takıyorlar sizce..
  .
  Korkuyorlar. Çekiniyorlar istemedikleri halde takıyorlar inandıkları icin takıyorlar vs. vs. Bugün en üfürükçü hocaya gitseniz sizlere bunları yapıyorlar adamın kendine dermanı yok ticari amaç ev geçindirme ekmek parası adı altında yapılıyor.. aslında insanımız cahil olmasa ara dada olsa Kur’an-ı Kerim okusa ezberlemesini bile demiyorum yanı okusa o bile ona bir şifa verir ama velakin her insanın aklı selim değil. Şu anda Türkiye de 80 milyon insan varsa bunun en az 20 milyonunda muska var birde fırsatçı muskacılar var büyü yapmak domuz yağları sürmek gibi onlarca seyler yaptıgını iddia eden ama gerçekte nasıl yapıldığını bile bilmeyen Google amcaya domuz yagı ile kötülük nasıl yapılır yada Papaz büyüleri veya muska yazma teknikleri gibi yazıp şu monitöre bakıp sonra uygulamasını yapan neler var neler :) insanımız cahil yapacak birşey yok keşke herkezin aklı selim olsa da böyle şeylere gerek kalmasa..
  .
  İlerleyen günlerde gerçek hüddam da nasıl neler yapıldıgını cinlerin nasıl şekilde nerelerden hangi kelimeler kullanılarak “Kur’an-ı Kerim`” den tek bir ayet bile yoktur o kelimelerin içinde..” nasıl yönlendirildiğini sizlere buradan başkasının aracılığı ile yazacağım ama bu yazmakla da olmayacak iddiamız olmasın ama bilmek istiyipde ogrenemediğiniz bir çok şeyi Buradan okuyup uyguladığınız da anlayacaksınız her zaman şunu demişimdir Lafla pilav pişmez icraat önemli

 5. MendereS dedi ki:

  Kristof34 yazdı: Sözlerinde haksız olduğunu söyleyemem. Bu işin ticaretini yapanlar var evet. Onlar aslında seni beni kandırdıklarını sanıyorlar oysaki bilmiyorlar ki hoca kisveti altında kendi kendilerini kandırıyorlar. Bakıyorum genç bir abla kahve falı baktırıyor öyle bir kaptirmiski kendisini evet doğru bildin ay valla çıkıyor dedikleri falan yani insanlar inanmak istedikten sonra brahmanlar gibi ineğe de taparlar. Şimdi muskacılık olayı bu konunun farklı bir boyutu ama unutmamak gerekir ki cifir vekf havas ve ebced de birer ilimdir. Osmanlı padişahlarının kafkanlarinda yazanlar da bir nevi muska dır. Esmaul husna daki faziletler saymakla bitmez. Bunları üstünde taşımak kişiye zarar vermez. Tabi ki Kur’an da yazmayan kelamlar yazılar dualar hep bir muallaktir nitekim yüzlerce hadis vardır ama içlerinde hala tereddüt e düşülen hadislerde vardır. Şimdi Kur’an da yazmıyor diye hadisi inkar olur mu? Dua da öyledir tamam Kur’an da yazmıyor ama velakin yazılan şey sonuçta bir anlam taşıyor.
  .
  Her nasıl ki büyünün varlığına inanıyorsan (hikâyesini de biliyorsundur kuyunun başında yazının ters okunması ve ters yazılması ile etkinin tersine çevrilmesi ile bulunmuştur büyü) vefklerin ve muskalarin da ise yaramadığını söylemek biraz yanlış olur. Doğru olan nedir? Kişi hangi duayı nerede ne zaman okuyacağını bilip abdestli olduğu vakit o kişiyi takip eden melekler zaten ona zarar gelmesini engeller. Kişinin abdesti yokken karinleri ona daha çok vesvese verir. Hadi oydu buydu hocaydı muskaydı kurtuldun cinlerden Karinlerini
  hocalar bile düzeltemez o sende uğraş dur.
  .
  Fiilen hiçbir şey yapamazlar aslında. Ama cinler havzadır musallat olduğu kişinin damarlarında gezebilir beynine sinirlerine baskı yapabilir. Bir çok vak’a da durum özetle;
  .
  * Cinlerin hepsi eşit güçlere sahip değildir. İfritdenilenleri daha ggüçlü ve basedilmesi daha zor olanlarıdır.
  .
  Normal bir cin insanı korkutma yoluyla vesvese verir. Aslında kişinin bilinci yerindedir ama o kadar korkar ki artık gerçek ile rüya yı ayırt edememeye başlar. Bu delirme hali değildir korku halidir. İfritler beyne baskı yapıp kişiye mutsuzluk vesvesesi verirler. Paran yok, eşin terk etti seni, işin yok, bok gibi adamsın, niye yapıyorsunki, oöldür kendini. Bu vesveseler içinden çıkılmaz bir hal alınca kişio bunalım haliyle kendi kendini öldürür. Aslında ccinninin amacı bizdeki inancı yok edip bundan haz almaktır. Hani bizde Allah’ın verdiği canı Allah alır deriz ya, intihar cehenneme götürür. Cinni zafer kazanır

 6. MendereS dedi ki:

  Stigmata yazdı: Her şey yüce Allah dan gelir o ol demeden hiçbir şey olmaz yüce yaradan kulunu istediği şekilde imtihan edebilir eğer senin imtihanın cinlerle ise kaçamazsın eğer rabbim izin vermez ise insana ne büyü işler ne bir cinni zarar verebilir.
  .
  Peygamber efendimiz dünyaya teşrif etmeden önce cinlerden bilgi alma olayı olsun büyü olayları olsun sıradan şeylerdi ki (büyü olayıda harut ve marut isimli iki meleğin insanlara öğretmiş olduğu bir bilgidir tabi uyariyorlar cehenneme götürür sonuçta diye) ama efendimiz dünyaya gelince cinlerin gelecekten haber verme olaylari falan kaldırıldı. Huddam olayına girersek her huddamim var hadimim var diyene inanmamak gerekiyor oyle her önüne gelene huddam gelmez yine rabbimin izni ve rızası gerekir ve ayrica huddam cagirmak ta caiz degildir

 7. MendereS dedi ki:

  Her hüddam ı olana hüddamcı denilmez Kişi kendisini ispatlaması gerekiyor diyelim ki hüddam ı başarmış birisinin yanına gidiyorsunuz kişi sizi hiç bir şekilde tanımıyor ona direkt (ben sizin hüddamcı olduğunuza inanmak istiyorum bana bir şey gösterin yada bir mucizevi bir şeyler olsun) gibi şeyler elbetteki diyebilirsiniz. Eğer kişi gerçekten huddam ı başarmışsa siz daha onu demenize niyet etmeden onu size her şekilde zaten ispatlar ama bu genelde bizim gördüğümüz ağızdan çıkan sözcüklerle değil farklı şekillerde olur.
  .
  Örneğin: İstanbul ikitellide tam 14 tane kendisini cinci muskacı olan kişiler bu insanı test e tabii tuttular nasıl derseniz tam 14 kişi bir odaya geçip oturdular ve huddamcı ortada oturuyordu önce sözlü olarak başlandı ve yaşananlar: sen 13 yaşındaki …. isimli kıza nasıl tacizde bulundun kızın ana adı baba adı olduğu yer her şey söylendi kişi tabı bu iftirayı kaldırmamak kendisini savunmak için her yolu denedi ama kişinin arkadaşını huddamcı yanına çagırdı baş parmağını iki kaşının arasına koydu o anı an ve an gösterdi daha sonra bir başkasına aynısını yaptı ve bu inanılmaz durumu yaşayan insanlar sanki full hd tv den izlediklerini beyan ettiler. Dğer kendısını cinci hoca olarak ilan eden insanlar kuran ı kerim ı tersten okumalarını istedi huddamcı kişi ama velakin kendisini hoca ilan etmiş insanlar bile daha arapca okuyamıyordu hatta mı hatta kuran ı kerim i belkıde o anda ilk kez ellerine almışlardı vel hasıl kerem ben lafa bakmam icraata bakarım kelimesini diğer yorumlarda da söyledim şunuda özellikle belirtmek isterim
  .
  Huddam ı başaran bu insan sadece hasta düzeltir başka bir şeye bakmaz hiç bir şekilde ücret almaz ALAMAZ cunki bunlar hüddam ın temel şartları karşısındaki insana her türlü fedakarlığı yapar ama kendisi bundan kazanç elde edemez. ve bu yapılan olay bana göre caiz değildir ben onlarca insanın ne halden ne hale geldiğini gördüm ve şu anda bu kişide kendisi gibi olmak istiyen insanlar eğitmekle meşgul ve dipnot: Huddam olayında Kuranı kerimden tek bir ayet bile kullanılmaz kullanılamaz google amcaya yazıp araştırdığınız bilgilerin çoğu yanlış sadece reklam getirisi olması için hazırlanan textip mesajlar medyum vs. vs. gibi palyaçoların hurafeleri.

 8. MendereS dedi ki:

  Üstat ben uzun süredir bu bahsettiğiniz ruh hali içindeyim. Kıt kanaat geçindiğim için hep bir parasızlık korkusu,18 yıldır çalışıyor olmama rağmen hep bir işe yaramama duygusu. Sürekli zayıf yönlerimi zihnimde büyüterek mutsuz olma. Ortada hiçbir sebep yokken bile karamsar ruh hali.
  .
  Bu hislerimi birazda balık burcu olmama bağlıyorum. Malum balık burçları genelde duygusal çalkantıya çok açık, en küçük olumsuzluklardan etkilenen tiplerdir.bunun yanında bugün böyle olmamın, geçmişte yaşadığım bazı psikolojik travmalarında etkisi olduğunu düşünüyorum. Âmâ sürekli kafamda bana olumsuz bir şeyler söyleyen bir ses var. Beni sürekli mutsuz olmaya odaklamaya çalışıyor gibi. Bu durumda sizin bahsettiğiniz durum daha ağır basıyor. Peki başımda böyle birşey varsa bundan kurtulmanın yolu nedir? yine hocaya veya cinciye mi iş düşüyor?

 9. MendereS dedi ki:

  Bu hal görüntüye dönüşmediyse hacı ile hoca iile uğraşmana gerek yok. Sana vesvese veriyorsa sadece güçsüz bir varlık olmalı. Çok basit bir uygulama sunayım sana. 5 vakit kilmasanda sabah namazlarına mutlaka kalk. Devamlı tövbe istiğfar çek. Kendi kendine telkin ver ve küçük şeylerden büyük mutluluklar çıkar. Sabah evden çıkınca tanimasanda ilk gördüğün kişiye selam ver mesela alacağın Aleykum selam ile mutlu ol. Başına ne gelirse gelsin vardır bunda da bir hayır de unutma sizin hayır gördüğünüzde şer şer gördüğünüzde hayır vardır siz bilemezsiniz.
  .
  Bahsettiğin varlık senin karinin dir. Karın nedir diye araştır anlarsın ne olduğunu ve unutma ya sen onu yola getirirsin ya o seni yoldan çıkartır ve kulağına küpe olsun son sözüm o sana değil sen ona hükmet çünkü o senden daha aciz daha zayıf.