Dedektör Bayilik Başvurusu

Dedektör Bayilik Başvurusu; 2017 yılının en karlı yatırımı olarak kabul edilen dedektör bayiliği; 2018 de yatırımcıların ilgisinin devam ettiğini söyleyebiliriz. her ne kadar 2017 kadar talep olmasada 2018 de ekonominin kötü olmasına rağmen iyi geçtiğini söyleyebiliriz. 2019 ekonomik olarak biraz daha sıkıntılı görünüyor ne olacağı konusunda net konuşmak zor tabi; bu sadece dedektör bayiliği değil tüm sektörler için geçerlidir.

İş kurmak isteyenlerin dedektör sektörüne olan ilgisinin sebebi, sektörün kar oranı marka ve modele göre ortalama %18 den %30 civarlarında olmasıdır.

Bir çok dedektör şirketi sermaye istemiyor olması, peşin alımlarda kayda değer iskontolar elde ederek; malı alırken kazanarak projenize 1 adım önde başlayabilirsiniz.  Yani dedektör firmaları ile çalışmak isterseniz üzerinizde maddi değeri olan gayrimenkuller olması gerekmeyebilir.

Dedektör bayiliğinin en büyük avantajları ise firma tarafından çok fazla baskı altında olmazsınız.  Bayi olarak gerek reklam gerekse marka değerini yönetme gibi sorumluluğunuz olmaz. Bazı sektörlerin kontrol dereceleri o kadar yüksektir ki bu sizi çileden çıkarabilir; oysaki dedektör sektöründe  her şey sizin yönetiminizde olur.

Bayilik için firma seçimi işe 1 adım önce başlamanız açısından oldukça önemlidir. Marka değeri yüksek firmalardan alacağınız bayiliklerle yatırımınızı kısa sürede amorti edebilirsiniz.  İyi bir firma ile çalışmanın bir çok avantajı vardır. Kaliteli ürün; Pazarlama desteği; Uzun vadeli güvenilir bir ilişki; Eğitim gibi unsurları büyük firmalardan elde edebilirsiniz. Şimdi biz sizlere dedektör sektörünün Türkiye’deki en köklü firmalarından bahsedelim.

Depar Dedektör: Türkiye ve orta doğunun en büyük dedektör distribütörüdür. Sadece dünyanın en iyi markalarını bulundurur, ürünler 2 yıldan 5 yıla kadar garantilidir. 1976 dan beri faaliyet gösteren depar, bayilik başvurusu için en ideal firmadır.

Depar Dedektör Bayilik Başvurusu için İletişime geçebilirsiniz.

dedektör bayilik, xp orx

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz