Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Dedektör Bayilik Başvurusu

Dedektör Bayilik Başvurusu

Dedektör Bayilik Başvurusu; 2017 ve 2018 yılının en karlı yatırımı olarak kabul edilen dedektör bayiliği; 2019 de yatırımcıların ilgisinin devam ettiğini söyleyebiliriz. Her ne kadar 2017 ve 18 kadar talep olmasada 2019 da ekonominin kötü olmasına rağmen iyi geçtiğini söyleyebiliriz. 2020 ekonomik olarak daha iyi geçeceği tahmin edilmektedir. İş kurmak isteyenler bu fırsatı değerlendirebilir.

  • İş kurmak isteyenlerin dedektör sektörüne olan ilgisinin sebebi, sektörün kar oranı marka ve modele göre ortalama %18 den %30 civarlarında olmasıdır.

Bir çok dedektör şirketi sermaye istemiyor olması, peşin alımlarda kayda değer iskontolar elde ederek; malı alırken kazanarak projenize 1 adım önde başlayabilirsiniz.  Yani dedektör firmaları ile çalışmak isterseniz üzerinizde maddi değeri olan gayrimenkuller olması gerekmeyebilir.

Dedektör bayiliğinin en büyük avantajları ise firma tarafından çok fazla baskı altında olmazsınız.  Bayi olarak gerek reklam gerekse marka değerini yönetme gibi sorumluluğunuz olmaz. Bazı sektörlerin kontrol dereceleri o kadar yüksektir ki bu sizi çileden çıkarabilir; oysaki dedektör sektöründe  her şey sizin yönetiminizde olur.

Bayilik için firma seçimi işe 1 adım önce başlamanız açısından oldukça önemlidir. Marka değeri yüksek firmalardan alacağınız bayiliklerle yatırımınızı kısa sürede amorti edebilirsiniz.  İyi bir firma ile çalışmanın bir çok avantajı vardır. Kaliteli ürün; Pazarlama desteği; Uzun vadeli güvenilir bir ilişki; Eğitim gibi unsurları büyük firmalardan elde edebilirsiniz. Şimdi biz sizlere dedektör sektörünün Türkiye’deki en köklü firmalarından bahsedelim.

  • DedektörBurada.Com kurucusu olan Veysel Bayar, metal dedektör sektörü üzerinde uzun yıllar yaygın yurt içi ve yurt dışı satış tecrübelerine sahiptir. Sektörün gelişmesi adına büyük başarılara imza atmıştır. Dünyanın en iyi markalarının Türkiye’de olmasında önemli pay sahibidir. Dedektör burada firması çeşitlilik bakımından bayilik başvurusu için en ideal firmadır.

Dededektör Burada Bayilik Başvurusu için İletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Ali dedi ki:

    Komya eregli ilcesine bayilik verirmisiniz