Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Kan Akıtarak Tılsım Çözme

Kan Akıtarak Tılsım Çözme

Definecilerin yaşadığı en büyük sorunlardan bir taneside tılsım çözme-dir. Bir çok denemeler sonucunda hala çözülmeyen tılsım artık son çare kan akıtılarak çözme yöntemine başvurulur.  Tabiki şöyle bir gerçek vardır, siz tılsımı çözmek için gerekli tüm çabaları yaptıysanız ve hala tılsım çözülmemişse o zaman kan akıtma yoluna başvurmalısınız.

Bulduğunuz ilk yerde tılsım olduğuna kanaat getirdikten sonra hemen kan işine girmeniz doğru olmaz; bu yanlış bir yöntem olur.  Öncelikle kanla çözülmesi gereken tılsımların diğerlerinden ayırt etmeliyiz. Eğer yaptığınız tılsım yada tılsımı çözme girişimi başarısız olursa bu size tersi olarak dönüş yapar. Bu yüzden işi bilerek ve anlayarak yapın. Aksi taktirde başarısız olan çözme işlemi sizde bir süreliğine ters etki yapabilir.

Tılsım Çözme Yapılması Gerekenler

Define yerindeki tılsımın kan akıtılarak çözüleceğini anlamak için  bizim ilk yapmamız gereken tılsım olduğunu düşündüğümüz yeri düzeltip sonrada oraya kül dökmektir.  Sabah geldiğinizde burada insan ayak izi varsa burayı ellemeyin gidin.  Eğer her hangi bir hayvan ayak izi varsa tamam burası tılsımlıdır. Bu tılsımı kan akıtarak çözme işlemi kullanılabilir..

Kurban adamak ile kan akıtmak birbirinden farklı şeylerdir.

Bu farkı anlayarak hareket edin. Kan akıtmak kolaydır, parmağınıza toplu iğne batır  tılsım olduğunu düşündüğün yere damlat tamam. Kurban dediğiniz zaman iş değişir, orada bir canlı hayvan kesmeniz gereklidir. İşte bunun en kolay yolu horoz yada tavuktur, ördek ve kazda olabilir.

Allah için kurban adamanın tarihi mayalara kadar dayanır. İnsan kurban edildiği zamanlarda olmuştur. En son roma imparatoru olan Hadrian MS 76-138 tarihinde tanrılara insan kurban edilmesini yasaklamıştır.  Bazı cahil defineciler insan kesmeden tılsımın çözülmeyeceğine inanmıştır. Hatta kesmeye kalkanlarda olmuştur.  Bunu televizyonlarda gördük. Yaşadığımız bölgelerde bizzat dinledik; bu tamamen yalandır. Tılsım çözülmüyorsa Allah’tan yardım isteyin; 1 ayetel kürsi orada ne cin bırakır ne şeytan; topu 7 tepe aştıktan sonra buldukları mağaraya girer, birdaha çıkamaz.

Kurbanın amacı adamakla alakalıdır. Aslında birine bir şeyler adayacaksan bu kan akıtmadanda olur.  Mesela kurbanla eş değer olarak kullanılmış üzüm ve buğday vardır. Benzeri tahıl ürünleri adayarak benzer gelenekler kabul edilmiştir.

Kan akıtarak yapılan kurbanların başında balıklar gelir. Hayvanlarda ise koyun, keçi, inek, ayı, eşek, köpek ve tavuk vardır. Bunların dışında yılanda kurban olarak sunulmuştur..

Yerin tılsımlı olduğunu anlamanın bir başka yolu ise kazı yerinden çıkacak hayvanları takip edin. Başta yılan olmak üzere; kurbağa varsa burası tılsımlıdır. Daha saymadığımız bir çok hayvan vardır; hiç ummadığınız yerden ummadığınız hayvan çıkması tılsımın habercisidir.

Değerli defineci arkadaşlar unutmayınki Allah’tan başka ilah yoktur. Allah istemedikçe yaprak bile kıpırdamaz. Siz bu işleri bir kenara atıp direk Allah’tan isteyin. Allah sizinle olduktan sonra bu cin tılsım dediğimiz şeyler sizin kılınıza dokunamaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.