DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

GeoEel Solid LH-16, Deniz Sismografları

Sismik çizgimize en yeni özelliği sunuyoruz: Geometrik GeoEel LH-16 Katı Streamer. Popüler GeoEel Solid dijital flama cihazındaki deneyimimiz ve başarımız üzerine kurulmuş olan LH-16 ultra yüksek çözünürlüklü flama cihazı (UHR), daha yüksek çözünürlük sağlayabilen sağlam bir tasarım için 16 metreye kadar örnekleme hızı ile birlikte, alt metre grup aralıklarıyla her zamankinden daha fazla veri sunuyor..

Yalnızca 44,5 mm çapındaki LH-16’nın kullanımı ve taşınması kolaydır. Tescilli polimer hidrofon tasarımımızla birleştirilmiş% 100 katı yapı, şişkinlik dalgalarını ve tipik olarak herhangi bir sıvı veya jel akışkanla görülen diğer kablo kaynaklı gürültüyü ortadan kaldırır. Flama sistemi, uzun süredir kanıtlanmış sahamız ve kullanıcı dostu bir satın alma yazılımı olan Geometrics CNT-2 Kontrolörünü kullanarak 100 mbps Ethernet üzerinden iletişim kurar. Geometrics tarafından tasarlanan GeoEel LH-16, sağlam, güvenilir ve iyi desteklenmiş enstrümantasyonda endüstri lideri olarak 50 yılı aşkın deneyime sahip bir üründür.

ÖZELLİKLER

  • 16 kanallı dijital bölümler: Daha iyi kalitede veri, daha az bağlantı, daha az dağıtım ..
  • Daha fazla uygulama için geniş bant genişliği: En yüksek çözünürlük gerektiren anketler için 0,062 ms kadar düşük bir örnekleme yapın.
  • Kolayca 3D’ye yükseltilebilir: 4 akış ağ kutusu, daha küçük fırsat gemilerinde 3DHR kapsamına izin verir.
  • Hafif ve kullanımı kolay: 1m, 1.56m, 3.125m, 6.25m ve özel grup aralığı seçeneklerinde sadece 44,5 mm çap. Daha fazla seçenek için bize ulaşın.
  • % 100 sağlam yapı: Minimum çekme gürültüsüne sahip ultra sessiz, çevre dostu, yanıcı olmayan ve kolayca hava yoluyla gönderilen.
  • Tam özellikli ancak basit: 30 günlük eğitim programına gerek yok.
  • Güvenilir üst donanım: Herhangi bir PC ve standart Ethernet ile kullanımı kolaydır.

Daha Fazla Bilgi

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.