DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

Define Kazarken Yılan, Akrep, Kurbağa vs. Diğer Hayvanların Çıkması

Defineciler en çok kazı yerinden yılan, akrep, kurbağa ve benzer diğer haşerelerin çıkması ile karşılaşır. Aslında bunlar hayra yada şerre alamettir. çoğu defineci bunu bilmez. defineciliğin 1. kuralı kazı yerinden çıkan hayvanları kesinlikle öldürmemeli; onları korumalıdır. mümkünse dikkatli bir şekilde çıkarıp uzak biyere atmalıdır. kürek vs. kullanıyorsanız kesinlikle hayvana zarar vermeyin.

Peki neden ? Nedeni kazı yerindeki hayvanlar aslında birer tılsım olabilir. kazı yerinin bekçisi olabilir. sizi korkutmak için çıkabilir. aslında gördüğünüz hayvandır ama 3 harfliler gördüğünüz hayvanın kılığında size görünüyor olabilir; herşey olabilir. Kazı yerinden çıkan hayvan hiç bir şekilde zarar verilmemelidir. zarar verirseniz orada kazı falan yapmayın. bırakın gidin; sizin orada işiniz bitti, mal falan alamazsınız.

Kazı yerinden yılan çıkarsa bu büyük ihtimal tılsımdır. sizi korkutmak için gözünüze yılan olarak görünür. mesela bazı hocalar bu durumda yılanın üzerine su dökün; sonrada ceketinizi atın; kısa süre sonra ceketi kaldırın; yılan halat olarak karşınıza çıkar derler. denemişliğim yok, şahsen yapmam; sonuçta yılan yılandır, üzerinde işlem yapmaya gelmez. gerçeğide tılsımıda tehlikelidir. burada yapılacak en güzel iş bırakıp gitmektir.

Kazı yerinden kurbağa çıkmasıda bazı defineciler ve hocalar tarafından şu şekilde yorumlanmaktadır. kurbağaların üzerine küçük abdest yapın kurbağalar altına dönüşür. buda denemeye değmez. bence bu durumda kurbağalar incitilmeden çıkarılıp bir kenara alındıktan sonra belirli süre gözetim altında tutulmalıdır.

Akrepte yılan gibi sizi korkutmak için görünebilir. Aslında akrep en tehlikelisidir; yılanı görüp kaçarsın, akrebi göremezsin soktumu yılandan daha zehirlidir. zaten çoğu yılan insanı öldürecek kadar zehirli değildir. akrep 9 boğumsa kesin götürür. 6-7 boğum oldumu hastaneye yetişme ihtimalin var; ama 8-9 boğumsa işin kötü. buda yine 3 harfliler sizi korkutmak için kılık değiştirmiş olabilir.

Diğer tüm haşereler hangisi çıkarsa çıksın mutlaka değerlendirilmelidir, bu neymiş deyip küreği indirmek büyük hata olur; sakın yapmayın. Fare, kertenkele, kaplumbağa yine çıkma ihtimali olan hayvanlardır. solucan bile çıksa lekelemeyin.

Tılsım İnternet bilgileri

Defineci arkadaşlar; sakın İnternet üzerinden edinilen bilgilerle tılsım çözmeye kalkmayın. sonra başınıza iş alırsınız. eğer tılsım olduğunu kanaat getirdiyseniz iyi bi hoca bulun. İnternet sayfalarını açıp aha bak burada şunu yazmışlar değip uygulamaya girmeyin. Bu tılsım oyuncak iş değildir.

Örnek olarak define bulmalarda öldürmeler oluyor, kim para için arkadaşını öldürür, bu mümkünmü; mümkün değil ama tılsımın yaptıramayacağı bişey yok. içinize bi fesat düştümü iflah olmazsınız. siz biliyorsunuzdur ama arkadaşınızın içine bi fesat düştümü oda iflah olmaz. yok bu can dostum bana zarar vermez demeyin. sizin için canını verecek insanlar tılsıma maruz kaldımı canını vermez canını alır. bu sebepten dolayı define kazı işlerinde tılsıma dikkat edin, kazı yerinden çıkan hiç bir hayvana zarar vermeyin.

Yorumlar

 1. Sss dedi ki:

  Y harfi X isareti. Ve oklava gececek delikleri olan bircok kaya gordum. Ayni bolgenin farkli farkli yerlerinde. Hazine o taslarin altinda olabilir mi?

  1. Yasin dedi ki:

   X işareti orda olduğuna işarettir eğer bütün uçları eşitse değilse kısa olan yönünde işaret arayacaksın y harfinde ise y nin v kismindaki kısa ucu ölçüp 1 cm 1 MT olacak şekilde sağındaki kısaysa sağa solundaki kısaysa sola işaret arayacaksin çözülmesini istediğin farklı işaretler varsa fotoğraf gönder ilgileneyim yasin_halici_24 html arattır faceden ckar bikactane hesabım hepsi bana ait farketmez ekle ordan at görüşmek dileğiyle…

  2. Anonim dedi ki:

   Bir eski ceşme kırdık ve ceşmenin dik orta kısmına doğru alt cevrilmiş bir kayada petkof yazıyordu 1921 yazıyodu x işareti vardi daha başka şeyler vardı ama unuttum ve biz kayayı attık bulamıyoruz ne orada ne, yapmamız gerek acaba bir yardımcı ola bılirmisiniz